Eski Kadınların Zayıflama Sırları, Eski Kadınların Güzellik Sırları

Kaü’de Ek Poliklinik Binası Açıldı

Kafkas Üniversitesi (KAÜ) Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi Hastanesinde ek poliklinik binası açıldı.

KAÜ kampüsü içerisinde yer alan hastanede, ek poliklinik binasının açılışı Kars Valisi Türker Öksüz ve KAÜ Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Kapu tarafından yapıldı.

Öksüz, gazetecilere yaptığı açıklamada, yeni hizmet binasının üniversiteye, Kars'a ve bölgeye hayırlı olması temennisinde bulundu.

Rektör Kapu da öğrenci, personel ve vatandaşlara daha hızlı ve zamanında hizmet verebilmek için ek binayı açtıklarını söyledi.

Sigara bıraktırma bölümüyle uzmanlar eşliğinde insanlara daha sağlıklı yaşam sunmayı amaçladıklarını dile getiren Kapu, 'Aile hekimliği hizmetleri, sigara bırakma merkezi, psikoloji bölümünü olarak hizmet vereceğiz. Bu hizmeti inşallah hem Kars halkına hem de kendi personelimize kendi öğrencimize sunmuş olacağız. Soğuk algınlığı gibi daha çok görülen tedavilerde buraya gelip hızlıca tedavisini olup işlerini halledip gidebilecekler.' dedi.

Yeni ek bina, aile hekimliği, sigara bıraktırma ve psikoloji bölümleriyle öğrenci, personel ve vatandaşlara hizmet verecek.

Bir önceki yazımız olan Kyk Gençleri Kortta Projesi Ağrı'da Başladı başlıklı makalemizde Ağrı, Demi ve Fırat hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eski kadınların zayıflama sırları