Eski Kadınların Zayıflama Sırları, Eski Kadınların Güzellik Sırları

Bir Fincan Kahve, Bir Yudum Mutluluğa Hazır Mısınız?

Menengiç, Dibek, Damla Sakızlı Türk kahvesi ve halis muhlis Türk kahvesi…

Bir fincan kahve, sadece bir içecek değil sıcak sohbetiyle, 40 yıllık hatrıyla kültürün ve sosyalleşmenin de sembolüdür. Türkiye'nin yeni nesil kahvesi The Mill; Menengiç, Dibek, Damla Sakızlı Türk kahvesi ve vazgeçilmez Türk kahvesi seçenekleriyle kahve tutkunlarının yeni gözdesi olmak için hazır. The Mill ülkemizin kadim topraklarından aldığı güçle, modern bir çizgide geleneksel Türk kahvesi çeşitlerini sunuyor. ''Bir fincan kahve, bir yudum mutluluk'' mottosuyla, kahve tutkunlarına Türkiye'nin kadim toprağı Mardin'de üretilen geleneksel Türk kahvelerini sunmak üzere yola çıkan The Mill, bugüne kadar kahve içmeyenleri bile kaliteli kahve içmeye davet ediyor.

The Mill ile ilgili daha fazla bilgi için themill.com.tr web sitesini ve themill.coffee sosyal medya hesaplarını inceleyebilirsiniz. Birinci sınıf tohumlardan üretilen kahve çeşitlerini themill.com.tr web sitesinden hem toptan hem perakende satın alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ünlü İsimler Klinikte Buluştular başlıklı makalemizde Aslıhan Güner, Çelebi ve Çelebi Mehmet hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eski kadınların zayıflama sırları